0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI SAYFALAR HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Yusuf Yazıcı Transferi için Lille Devrede

  Yusuf Yazıcı Transferi için Lille Devrede

  Yusuf Yazıcı Transferi için Bastıran Lille teklifini 15 milyon euro‘ya kadar çıkarttı. Gelen teklifin Trabzonspor tarafından yeniden reddedildiği, kabul edilebilir bir teklifin henüz kendilerine ulaşmadığını söyleyen yöneticiler 20 milyon euro‘dan aşağı oyuncularını satmayacaklarını dile getiriyorlar.

  ahmet ağaoğlu

  ahmet ağaoğlu yusuf yazıcı transferi

  Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu oyuncuları Yusuf Yazıcı‘nın en değerli oyuncularından biri olduğunu ve Türkiye’nin şuan en büyük yıldızı olduğunu dile getirirken istediğimiz ücretin dışındaki hiç bir teklif ile ilgilenmiyoruz dedi. Trabzonspor‘un tüm değerlerini koruyacaklarını söyleyen başkan taraftarlara iyi transferleri yaparak 2019 2020 Cemil Usta Süper Lig‘inde iddalı bir Trabzonspor transfer için ellerinden gelenden fazlasını yapmak zorunda olduklarını da röportajda sözlerine ekledi.

  Yusuf Yazıcı Transferi Son Dakika

  Trabzonspor Yöneticileri son gelen 15 milyon euro’luk teklifin yeterli olmadığını, 20 milyon euro artık özel isteklerinin yerine getirilmediği sürece bu miktarın yeterli olmayacağını Lille yetkililerine ilettiklerini söylediler. Uefa’dan ceza yemekten son anda kurtulduklarını ileten yöneticiler Yusuf Yazıcı transferi‘nin gerçekleşmesi durumunda transfer listelerinde ilk sırayı bir forvet olduğunu, bu futbolcu ile şu anda görüşme halinde olduklarını da belirttiler.

  Site İçi Yorumlar