0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI SAYFALAR HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Son dakika! Galatasaray Nzonzi’yi Kadro Dışı Bıraktı!

  Galatasaray Roma'dan kiraladığı orta saha oyuncusu Steven Nzonzi Fatih Terim ve Teknik ekip tarafından kadro dışı bırakıldı.
  Son dakika! Galatasaray Nzonzi’yi Kadro Dışı Bıraktı!

  Sarı Kırmızılı Ekip Ankaragücü maçı öncesi tekrar kiralama ve satın alma opsiyonunu elinde olan Steven Nzonzi’yi süresiz olarak kadro dışı bıraktı. Antreman sırasında Fatih Terim ve takım arkadaşlarıyla tartışan Fransız futbolcu hakkında tüm Galatasaray yayın organlarından şu şekilde bir açıklama geçti: “Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı oyuncularından Steven Nzonzi, son antrenmandaki disiplinsiz davranışları nedeniyle süresiz olarak kadro dışı bırakılmıştır.”

  Galatasaray’da Nzonzi neden kadro dışı bırakıldı?

  Galatasaray 30 yaşındaki Fransız defansif orta saha futbolcusunu tekrar kiralamayı düşünse de disiplinsiz davranışları ile takımın dengesini bozan Steven Nzonzi Ocak ayı öncesi oynanacak 3 maçta yer almayacak.

  nzonzi ayrıldı

  Nzonzi’nin Ankaragücü maçı öncesi sözleşmesi şok bir karar ile fesih edildi.

  Nzonzi yerine kim oynayacak?

  Ankaragücü maçı öncesi büyük bir şok yaşayan Galatasaraylı taraftarların aklındaki tek soru bir çok oyuncunun sakat olduğu bu dönemde Nzonzi yerine kimin oynayacağı oldu. Uzun süredir Cim Bom kurmayları ve Fatih Terim ile anlaşamadığı söylenen orta saha futbolcusu için sözleşme feshi gerçekleştiği öne sürüldü.

  Nzonzi’nin Son dakika gelişmesi olarak Galatasaray’a ait tüm paylaşımlarını sosyal medya hesaplarının tamamından sildiği görüldü.

  Site İçi Yorumlar