0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI SAYFALAR HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Sivasspor Denizlispor Maçına Pas ve Şut Çalışmasıyla Hazırlanıyor

  Sivasspor Denizlispor Haftanın son maçında 15 Haziran Pazartesi Günü 21:45'de karşı karşıya gelecekler. Takımlar Covid 19 Corona Virüsü Sonrası ilk Maçlarına Çıkmış olacaklar.
  Sivasspor Denizlispor Maçına Pas ve Şut Çalışmasıyla Hazırlanıyor

  Demir Grup Sivasspor 21.45’te Yeni 4 Eylül Stadı’nda oynayacağı Yukatel Denizlispor maçının hazırlıklarına koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine bire bir uyarak başladı. Rıza Çalımbay yönetimindeki takımın taktik antremanı basına kapalı olarak başladı.  Yeni kurallar gereği sağlıkları için yeni tedbirler alan Sivasspor yetkilileri en üst düzeyde koruma sağladıklarını belirtti.

  sivas denizli maçı antreman

  Sivasspor Denizlispor Maçına dur duraksız hazırlanıyor.

  Yaptığı ilk antremanda ısınma ve koordinasyon çalışması ardından top kapma, pas ve pres çalışmalarıyla devam eden Sivasspor geniş saha antreman ve çift kale maç ile hazırlıklarına devam etti. 1 saat 45 süren antreman sonrası dinlenmek için tesislere çekilirken sağlık ekibinin özenli tutumları gözden kaçmadı.

  15 Haziran Pazartesi günü TSİ 21:45 saati ile kendi stadında oynayacağı Denizlispor için yaptığı antremanlara devam edecek olan Sivas’da herhangi bir sakatlık gözükmüyor.

  Site İçi Yorumlar