0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI SAYFALAR HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Göztepe Trabzonspor Maçı Antremanlarına Başladı

  Göztepe Trabzonspor Maçı Öncesi Tüm Sağlık ekibi istim üstünde. Hem Virüs önlemleri hem de futbolcuları Soner Aydoğdu'yu Maça yetiştirmek için büyük çaba sarfediyorlar.
  Göztepe Trabzonspor Maçı Antremanlarına Başladı

  12 Haziran Cuma günü TSİ 21:45‘de kendi sahasında Trabzonspor ile karşılaşacak olan Göztepe Süper Lig’de 27. hafta maçı hazırlıklarını sabah ve akşam antremanı ile devam ettirdi. Teknik Direktör İlhan Palut önderliğinde yapılan antreman Adnan Süvari Tesisleri‘nde yeniden futbol seslerinin çıkmasını sağladı.

  Karşılaşmada Başakşehir’den kiralanan ve sezon sonu geri döneceği konuşulan Soner Aydoğdu’yu maça yetiştirmek için Göztepe Sağlık ekibi elinden geldiğince çalışıyorlar. Performansı ile bir çok büyük kulübün radarına giren Soner Aydoğdu Trabzonspor maçında oynayabilmek için çok çaba sarfettiğini dile getirdi.

  göztepe antremanı

  Göztepe Son Antreman Görüntüleri

  İlk sabah antremanı güç, kuvvet çalışması olurken. Günün ikinci antremanında ise kısa ve taktik çalışmaları yapıldı. Göztepe yaptığı antremanlarda Covid 19 Standartlarına uygun olarak Trabzonspor maçına hazılandığı klüp tarafından ek olarak not düşüldü.

  Site İçi Yorumlar