0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI SAYFALAR HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    03.07 23:00 Atl. Madrid
    • 3-0
    • Mallorca
    • 2-0
    03.07 23:00 Valur
    • 1-4
    • Akranes
    • 0-3
    03.07 23:00 San Diego Loyal
    • İPT.
    • Portland 2
    • -
    04.07 19:30 Utah Royals K
    • 1-0
    • Sky Blue K
    • 1-0
    04.07 15:00 Chemnitzer
    • 4-2
    • Rostock
    • 0-0
    04.07 15:00 Duisburg
    • 4-0
    • Unterhaching
    • 1-0
    04.07 15:00 Jena
    • 1-0
    • Grossaspach
    • 0-0
    04.07 15:00 Kaiserslautern
    • 1-0
    • Bayern II
    • 0-0
    04.07 15:00 Magdeburg
    • 2-2
    • Munster
    • 0-0
    04.07 15:00 Mannheim
    • 0-0
    • Zwickau
    • 0-0
    04.07 15:00 Meppen
    • 4-3
    • Braunschweig
    • 3-1
    04.07 15:00 Munich 1860
    • 0-2
    • Ingolstadt
    • 0-0
    04.07 15:00 Uerdingen
    • 1-1
    • Viktoria Koln
    • 1-0
    04.07 15:00 Wurzburger Kickers
    • 2-2
    • Hallescher
    • 1-1
    04.07 21:00 Leverkusen
    • 2-4
    • Bayern
    • 0-2
    04.07 17:45 Wolfsburg K
    • 3-3
    • SGS Essen K
    • 1-2
    04.07 18:30 Cerrik
    • 1-0
    • Devolli
    • 1-0
    04.07 18:30 Din. Tirana
    • 1-0
    • Egnatia Rrogoz
    • 0-0
    04.07 18:30 Elbasani
    • 1-0
    • Oriku
    • 0-0
    04.07 18:30 Koplik
    • 2-3
    • Terbuni
    • 2-2
    04.07 18:30 Shenkolli
    • 2-3
    • Iliria Kruja
    • 0-1
    04.07 18:30 Erzeni
    • 1-2
    • Beselidhja Lez
    • 0-1
    04.07 18:30 Kastrioti
    • 2-3
    • Korabi Peshkop
    • 0-1
    04.07 17:30 Kafa
    • 1-2
    • Krymteplytsia
    • 1-1
    04.07 18:00 Ocean Kerch
    • 2-1
    • Inkomport
    • 1-1
    04.07 19:00 SKCHF Sevastopol
    • 1-2
    • Yevpatoriya
    • 1-0
    04.07 12:30 Magpies Crusaders
    • İPT.
    • Gold Coast
    • -
    04.07 08:30 Adelaide City
    • 2-1
    • Para
    • 0-1
    04.07 08:30 Cumberland Utd.
    • 4-3
    • Adelaide U21
    • 0-2
    04.07 11:30 Adelaide Olympic
    • 5-2
    • Campbelltown C
    • 2-1
    04.07 10:00 Balcatta
    • 1-1
    • Perth Glory U2
    • 1-0
    04.07 10:00 Floreat Athena
    • 3-1
    • Armadale
    • 1-0
    04.07 10:00 Gwelup Croatia SC
    • 1-1
    • Inglewood
    • 0-0
    04.07 10:00 Joondalup
    • 2-0
    • Cockburn City
    • 1-0
    04.07 10:00 Rockingham City
    • 1-6
    • Sorrento
    • 0-2
    04.07 18:00 Austria Vienna
    • 1-0
    • Mattersburg
    • 0-0
    04.07 18:00 St. Polten
    • 2-0
    • Altach
    • 0-0
    04.07 18:00 Tirol
    • 0-0
    • Admira
    • 0-0
    04.07 16:00 Dornbirn
    • 0-3
    • Lafnitz
    • 0-3
    04.07 21:25 A. Klagenfurt
    • 3-0
    • FC Juniors
    • 1-0
    04.07 16:00 BATE
    • 0-1
    • Energetik-BGU
    • 0-1
    04.07 18:00 Gorodeja
    • 2-2
    • Vitebsk
    • 1-1
    04.07 20:00 Neman
    • 1-0
    • Isloch
    • 0-0
    04.07 17:00 Smorgon
    • 1-2
    • Lokomotiv Gome
    • 1-0
    04.07 17:30 Volna Pinsk
    • 1-2
    • Naftan
    • 1-1
    04.07 18:00 Oshmyany
    • 1-1
    • Gomel
    • 0-0
    04.07 19:00 Orsha
    • 0-0
    • Sputnik
    • 0-0
    04.07 13:00 Brest Malorita
    • 9-1
    • Pershiy Region
    • 3-0
    04.07 14:00 Ivatsevichi
    • 1-3
    • Stanles Pinsk
    • 1-2
    04.07 16:00 BGU Minsk
    • 6-0
    • Chayka Zelva
    • 4-0
    04.07 17:00 Baranovici
    • 2-0
    • Ostrovets
    • 2-0
    04.07 18:00 Kronon Stolbtsy
    • 0-6
    • Molodechno
    • 0-2
    04.07 12:00 Osipovichi
    • 3-1
    • Dnepr Rogachev
    • 1-1
    04.07 15:00 Viktoria Mar. Gorka
    • 3-0
    • BumProm Gomel
    • 2-0
    04.07 16:00 SMIavtotrans
    • 10-1
    • Zhlobin
    • 3-0
    04.07 17:00 Dnepr Mogilev
    • 2-1
    • Petrikov
    • 1-1
    04.07 17:00 Gorki
    • 5-0
    • Polotsk
    • 3-0
    04.07 18:30 Zhodino 2
    • 4-1
    • Soligorsk 2
    • 3-1
    04.07 18:00 Din. Minsk K
    • 3-0
    • Dnepr Mogilev
    • 1-0
    04.07 21:00 America RJ
    • 1-1
    • Nova Iguacu
    • 0-1
    04.07 18:00 Levski
    • 1-2
    • Slavia Sofia
    • 1-0
    04.07 16:30 Delta Star
    • 3-2
    • Moso Sugar
    • -
    04.07 16:30 Flambeau de l'Est
    • 10-0
    • Unite Muyinga
    • -
    04.07 16:30 Lumiere
    • 1-3
    • Garage Express
    • -
    04.07 16:30 Messager Rumonge
    • 2-0
    • Volontaires
    • -
    04.07 16:30 Muzinga
    • 9-0
    • TOP Junior
    • -
    04.07 16:30 New Oil
    • 0-5
    • Les Elephants
    • -
    04.07 16:30 Royal de Muramvya
    • 4-1
    • Buhumuza
    • -
    04.07 21:00 Mlada Boleslav
    • 3-0
    • Bohemians 1905
    • 1-0
    04.07 18:00 Hradec Kralove
    • 1-0
    • Usti n. L.
    • 0-0
    04.07 18:00 Jihlava
    • 3-2
    • Prostejov
    • 0-1
    04.07 18:00 Lisen
    • 2-3
    • Dukla Prag
    • 2-1
    04.07 18:00 Vysehrad
    • 2-7
    • Brno
    • 0-2
    04.07 18:00 Zizkov
    • 0-1
    • Vlasim
    • 0-0
    04.07 15:30 Silkeborg
    • 2-0
    • Lyngby
    • 0-0
    04.07 19:00 Sonderjyske
    • 1-1
    • Odense
    • 0-0
    04.07 16:00 Vendsyssel
    • 0-1
    • F. Amager
    • 0-0
    04.07 14:00 Middelfart
    • 5-0
    • Bronshoj
    • 3-0
    04.07 15:00 Aarhus Fremad
    • 7-0
    • BK Frem
    • 3-0
    04.07 15:00 AB Kopenhagen
    • 1-1
    • Hellerup
    • 0-1
    04.07 15:00 Brabrand
    • 1-0
    • Vanløse
    • 0-0
    04.07 15:00 Jammerbugt
    • 0-0
    • Helsingor
    • 0-0
    04.07 14:00 VSK Aarhus
    • 0-3
    • B.93
    • 0-1
    04.07 15:00 Dalum IF
    • 1-1
    • Slagelse
    • 1-0
    04.07 15:00 Næsby
    • 1-2
    • Skovshoved
    • 0-2
    04.07 15:00 Ringkobing
    • 2-4
    • Holbaek
    • 1-2
    04.07 15:00 Sydvest
    • 0-1
    • Hillerod
    • 0-0
    04.07 15:00 Vejgaard
    • 2-4
    • FA 2000
    • 1-4
    04.07 11:00 Benesov (Cze)
    • İPT.
    • Plzen B (Cze)
    • -
    04.07 11:00 Lok. Sofia (Bul)
    • 1-0
    • Svoge (Bul)
    • 0-0
    04.07 11:30 Vranov (Svk)
    • 1-1
    • Trebisov (Svk)
    • 0-0
    04.07 12:00 Andrychow (Pol)
    • 0-0
    • Czechowice (Po
    • 0-0
    04.07 12:00 Blansko (Cze)
    • 2-0
    • Vyskov (Cze)
    • 1-0
    04.07 12:00 Győr (Hun)
    • 2-1
    • Lipot (Hun)
    • 1-0
    04.07 12:00 Rosice (Cze)
    • 2-2
    • Lanzhot (Cze)
    • 2-0
    04.07 12:00 Sroda (Pol)
    • 1-2
    • Wrzesnia (Pol)
    • 1-2
    04.07 12:30 Budafoki (Hun)
    • 2-0
    • Pecsi (Hun)
    • 1-0
    04.07 13:00 Anderlecht (Bel)
    • 0-1
    • Charleroi (Bel
    • -
    04.07 13:00 St. Liege (Bel)
    • 3-2
    • Kortrijk (Bel)
    • 1-0
    04.07 14:00 Guangzhou Evergrande (Chn)
    • 2-0
    • Guangzhou R&F
    • 1-0
    04.07 14:30 Margarethen (Aut)
    • 2-9
    • Atus Ferlach (
    • 1-7
    04.07 15:00 Khimki (Rus)
    • 3-0
    • Sp. Moscow 2 (
    • 1-0
    04.07 15:00 KV Mechelen (Bel)
    • İPT.
    • Waasland-Bever
    • -
    04.07 15:00 St. Etienne (Fra)
    • 4-1
    • Rumilly (Fra)
    • 2-1
    04.07 16:00 Brattvag (Nor)
    • 1-1
    • Levanger (Nor)
    • 1-1
    04.07 16:00 Fredrikstad (Nor)
    • 6-2
    • Fram (Nor)
    • 3-2
    04.07 16:00 Varsenare (Bel)
    • 0-7
    • Oostende (Bel)
    • 0-3
    04.07 17:00 Waregem (Bel)
    • 2-2
    • Cercle Brugge
    • 0-2
    04.07 19:00 Banovici (Bih)
    • 4-0
    • Radnicki Lukav
    • 2-0
    04.07 19:00 Gradina Srebrenik (Bih)
    • 0-4
    • Tuzla City (Bi
    • 0-1
    04.07 19:00 Hallwang (Aut)
    • 3-2
    • SAK 1914 (Aut)
    • 1-1
    04.07 19:00 USV Nestelbach im Ilztal (Aut)
    • 5-4
    • Grazer (Am) (A
    • 1-3
    04.07 19:30 Lyon (Fra)
    • 1-0
    • Nice (Fra)
    • 1-0
    04.07 23:00 FC Dallas (Usa)
    • ERT.
    • New York City
    • -
    04.07 17:00 Lernayin Artsakh
    • ERT.
    • Lokomotiv Yere
    • -
    04.07 16:00 Flora
    • 2-1
    • Narva
    • 1-1
    04.07 17:00 Fuglafjordur
    • 1-2
    • HB Torshavn
    • 1-1
    04.07 19:00 Argir
    • 0-4
    • B36 Torshavn
    • 0-1
    04.07 19:00 Skala Itrottarfelag
    • 0-4
    • Vikingur
    • 0-4
    04.07 19:30 Klaksvik
    • 2-1
    • TB Tvoroyri
    • 0-1
    04.07 21:00 Runavik
    • 1-0
    • Streymur
    • 1-0
    04.07 16:00 Ekenas
    • 0-0
    • VPS
    • 0-0
    04.07 17:00 MuSa
    • 0-2
    • AC Kajaani
    • 0-0
    04.07 17:00 MyPa
    • 1-2
    • Oulu
    • 0-0
    04.07 17:00 SJK Akatemia
    • 0-3
    • KTP
    • 0-2
    04.07 14:00 PK-35
    • 4-0
    • NJS
    • 1-0
    04.07 15:00 JaPS
    • 4-0
    • Honka Akatemia
    • 1-0
    04.07 15:00 Keski-Uusimaa
    • 2-1
    • Lahden Reipas
    • 0-0
    04.07 16:00 EPS
    • 2-2
    • Viikingit
    • 2-2
    04.07 17:00 Kiffen
    • 1-0
    • Kultsu
    • 1-0
    04.07 15:00 Ilves 2
    • 2-0
    • HJS Akatemia
    • 1-0
    04.07 15:00 P-Iirot Rauma
    • 1-4
    • SalPa
    • 0-3
    04.07 15:00 Hercules
    • 1-2
    • JIPPO
    • 0-1
    04.07 16:00 JBK
    • 4-3
    • Rovaniemi 2
    • 1-3
    04.07 16:00 Kemi City
    • 4-1
    • VIFK
    • 2-0
    04.07 13:00 TiPS K
    • 1-1
    • PK-35 Helsinki
    • 1-0
    04.07 16:00 KuPS K
    • 1-3
    • Honka K
    • 0-2
    04.07 16:00 TPS K
    • 0-1
    • Jypk K
    • 0-1
    04.07 17:00 Aland Utd K
    • 0-1
    • Ilves K
    • 0-0
    04.07 12:00 Ulsan Hyundai
    • 4-1
    • Incheon
    • 3-1
    04.07 13:00 Gangwon
    • 2-4
    • Busan
    • 1-1
    04.07 14:00 Suwon
    • 3-3
    • Seoul
    • 3-1
    04.07 12:00 Jeonnam
    • 4-0
    • Ansan Greeners
    • 1-0
    04.07 13:00 Seoul E.
    • 0-3
    • Suwon City
    • 0-0
    04.07 11:00 Chuncheon
    • ERT.
    • Cheonan City
    • -
    04.07 11:00 Gyeongju KHNP
    • 7-0
    • Yangju Citizen
    • 4-0
    04.07 11:00 Pyeongtaek Citizen
    • 1-0
    • Gyeongju Citiz
    • 1-0
    04.07 13:00 Busan Kyotong
    • 0-1
    • Hwaseong
    • 0-0
    04.07 13:00 Changwon
    • 0-0
    • Gimpo C.
    • 0-0
    04.07 13:00 Cheongju Jikji
    • 1-0
    • Jeonju Citizen
    • 0-0
    04.07 13:00 Gimhae
    • 2-1
    • Mokpo City
    • 0-1
    04.07 17:00 Chikhura
    • 0-2
    • Dila Gori
    • 0-2
    04.07 20:00 Telavi
    • 3-1
    • Samtredia
    • 2-1
    04.07 19:55 Istra 1961
    • 2-2
    • Gorica
    • 1-0
    04.07 22:05 Lok. Zagreb
    • 3-1
    • Zapresic
    • 1-0
    04.07 22:05 Varazdin
    • 1-0
    • Slaven Belupo
    • 0-0
    04.07 14:30 Norwich
    • 0-1
    • Brighton
    • 0-1
    04.07 17:00 Leicester
    • 3-0
    • Crystal Palace
    • 0-0
    04.07 17:00 Manchester Utd
    • 5-2
    • Bournemouth
    • 3-1
    04.07 19:30 Wolves
    • 0-2
    • Arsenal
    • 0-1
    04.07 22:00 Chelsea
    • 3-0
    • Watford
    • 2-0
    04.07 14:30 Derby
    • 1-1
    • Nottingham
    • 0-1
    04.07 17:00 Blackburn
    • 1-3
    • Leeds
    • 0-2
    04.07 17:00 Brentford
    • 3-0
    • Wigan
    • 1-0
    04.07 17:00 Bristol City
    • 0-1
    • Cardiff
    • 0-0
    04.07 17:00 Fulham
    • 1-0
    • Birmingham
    • 0-0
    04.07 17:00 Huddersfield
    • 0-0
    • Preston
    • 0-0
    04.07 17:00 Luton
    • 0-5
    • Reading
    • 0-3
    04.07 17:00 Stoke
    • 4-0
    • Barnsley
    • 3-0
    04.07 18:45 Tractor-Sazi
    • 2-0
    • Sanat-Naft
    • 1-0
    04.07 19:15 Zob Ahan
    • 1-4
    • Peykan
    • 1-1
    04.07 19:30 Persepolis
    • 1-0
    • Shahin Bushehr
    • 0-0
    04.07 18:00 Celta Vigo
    • 1-1
    • Betis
    • 1-0
    04.07 20:30 Valladolid
    • 1-0
    • Alaves
    • 0-0
    04.07 23:00 Granada
    • 2-2
    • Valencia
    • 0-0
    04.07 18:00 Numancia
    • 1-0
    • Extremadura UD
    • 1-0
    04.07 18:00 Racing Santander
    • 1-2
    • Elche
    • 1-0
    04.07 20:30 Almeria
    • 1-2
    • Tenerife
    • 1-1
    04.07 22:45 Fuenlabrada
    • 2-2
    • Mirandes
    • 0-0
    04.07 20:45 B. Jerusalem
    • 3-0
    • H. Tel Aviv
    • 2-0
    04.07 20:45 H. Beer Sheva
    • 3-1
    • H. Haifa
    • 1-0
    04.07 21:00 M. Haifa
    • 0-1
    • M. Tel Aviv
    • 0-1
    04.07 16:00 Dalkurd
    • 1-2
    • Degerfors
    • 0-1
    04.07 16:00 Umeå
    • 0-0
    • Östers
    • 0-0
    04.07 18:30 Brage
    • 0-0
    • Halmstad
    • 0-0
    04.07 18:30 Norrby
    • 2-2
    • Ljungskile
    • 0-0
    04.07 18:30 Orgryte
    • 2-1
    • AFC Eskilstuna
    • 2-1
    04.07 14:00 Savedalens
    • 3-3
    • Ahlafors IF
    • 3-0
    04.07 16:00 Eskilstuna United K
    • 1-1
    • Göteborg K
    • 0-1
    04.07 16:00 Vaxjo DFF K
    • 1-1
    • Uppsala K
    • 0-0
    04.07 17:00 Kristianstads K
    • 0-1
    • Rosengard K
    • 0-1
    04.07 18:00 Djurgarden K
    • 1-1
    • Umeå IK K
    • 1-0
    04.07 15:00 Bollstanas K
    • 3-3
    • Lidkopings FK
    • 1-1
    04.07 16:00 Alingsas FC K
    • 0-1
    • Hammarby K
    • 0-0
    04.07 16:00 Alvsjo K
    • 1-2
    • Kvarnsvedens K
    • 1-2
    04.07 16:00 Sandvikens K
    • 1-3
    • Kalmar K
    • 0-2
    04.07 19:15 Basel
    • 2-0
    • Xamax
    • 1-0
    04.07 21:30 Zurich
    • 2-0
    • Servette
    • 1-0
    04.07 19:15 Chiasso
    • 1-1
    • Schaffhausen
    • 1-0
    04.07 21:30 Wil
    • 2-0
    • Kriens
    • 0-0
    04.07 18:15 Juventus
    • 4-1
    • Torino
    • 2-1
    04.07 20:30 Sassuolo
    • 4-2
    • Lecce
    • 1-1
    04.07 22:45 Lazio
    • 0-3
    • AC Milan
    • 0-2
    04.07 17:00 Fjolnir
    • 1-2
    • Fylkir
    • 0-1
    04.07 17:00 Grotta
    • 4-4
    • Kopavogur
    • 2-1
    04.07 20:00 KR Reykjavik
    • 2-0
    • Vikingur Reykj
    • 0-0
    04.07 17:00 Vestri
    • 2-3
    • Grindavik
    • 0-1
    04.07 16:00 Fjardabyggd
    • 6-1
    • Vidir
    • 4-0
    04.07 12:00 G-Osaka
    • 1-2
    • C-Osaka
    • 0-1
    04.07 12:00 Shimizu
    • 1-2
    • Nagoya
    • 1-2
    04.07 12:00 Yokohama FC
    • 1-2
    • Sapporo
    • 1-1
    04.07 12:30 Oita
    • 2-0
    • Sagan Tosu
    • 0-0
    04.07 13:00 Kashiwa
    • 0-1
    • Tokyo
    • 0-0
    04.07 13:00 Kawasaki
    • 2-1
    • Kashima
    • 2-1
    04.07 13:00 Shonan
    • 0-1
    • Vegalta Sendai
    • 0-1
    04.07 13:00 Urawa
    • 0-0
    • Yokohama M.
    • 0-0
    04.07 13:30 Kobe
    • 0-3
    • Hiroshima
    • 0-1
    04.07 12:00 Albirex Niigata
    • 3-5
    • Kanazawa
    • 2-4
    04.07 12:00 Yamaga
    • 1-1
    • Kofu
    • 0-1
    04.07 13:00 Avispa Fukuoka
    • 1-2
    • V-Varen Nagasa
    • 0-0
    04.07 13:00 Kitakyushu
    • 4-0
    • Ryukyu
    • 0-0
    04.07 13:00 Machida
    • 0-0
    • Yamagata
    • 0-0
    04.07 13:00 Mito
    • 0-3
    • Chiba
    • 0-1
    04.07 13:00 Omiya Ardija
    • 2-0
    • Kusatsu
    • 1-0
    04.07 13:00 Tokushima
    • 1-1
    • Kyoto
    • 0-0
    04.07 09:00 Blaublitz
    • 2-0
    • Fukushima Utd
    • 0-0
    04.07 10:00 Imabari
    • 0-1
    • Kumamoto
    • 0-1
    04.07 11:00 Fujieda MYFC
    • 2-3
    • Sagamihara
    • 0-0
    04.07 11:30 Boeung Ket
    • 3-0
    • Soltilo Angkor
    • 2-0
    04.07 11:30 Police Commissary
    • 1-4
    • Kirivong Sok S
    • 0-1
    04.07 11:30 Sports Academy
    • 0-10
    • Svay Rieng
    • 0-4
    04.07 19:30 Bokelj
    • 1-1
    • Drezga
    • 1-0
    04.07 19:30 Ibar
    • 2-1
    • Arsenal Tivat
    • 1-0
    04.07 19:30 Jedinstvo
    • 0-1
    • Jezero
    • 0-1
    04.07 19:30 Lovcen
    • 1-1
    • Decic
    • 1-1
    04.07 19:30 Otrant
    • 4-3
    • Mornar
    • 0-3
    04.07 18:00 Dukagjini
    • 1-5
    • FC Ballkani
    • 0-1
    04.07 18:00 Feronikeli
    • 0-2
    • Gjilani
    • 0-1
    04.07 16:00 Ventspils
    • 2-1
    • FK Liepaja
    • 1-0
    04.07 18:00 Riga FC
    • 3-1
    • BFC Daugavpils
    • 0-0
    04.07 20:00 RFS
    • 1-0
    • Jelgava
    • 0-0
    04.07 13:00 Rezekne
    • 1-3
    • Lokomotiv Daug
    • 0-2
    04.07 14:00 Auda
    • 2-0
    • Alberts JDFS
    • 2-0
    04.07 15:00 FK Smiltene
    • 2-0
    • Grobina
    • 0-0
    04.07 19:00 Riga/Staicele
    • 0-0
    • Super Nova
    • 0-0
    04.07 19:00 Suduva
    • 1-0
    • Riteriai
    • 0-0
    04.07 16:00 Vilniaus Vytis
    • 4-2
    • BFA Vilnius
    • 2-1
    04.07 17:00 FK Panevezys 2
    • 0-0
    • FK Atmosfera
    • 0-0
    04.07 17:00 Kauno Zalgiris 2
    • 2-5
    • Zalgiris 2
    • 1-4
    04.07 03:00 Mazatlan FC
    • 0-0
    • Tigres
    • 0-0
    04.07 05:00 Club America
    • 2-0
    • Toluca
    • 2-0
    04.07 18:00 Sfintul
    • 5-1
    • Codru Lozova
    • 2-0
    04.07 20:30 Milsami
    • 0-0
    • Petrocub
    • 0-0
    04.07 19:00 Start
    • 1-1
    • Viking
    • 0-0
    04.07 21:30 Vålerenga
    • 2-2
    • Aalesund
    • 0-1
    04.07 12:30 RØA K
    • 0-1
    • Arna-Bjørnar K
    • 0-1
    04.07 14:00 Avaldsnes K
    • 5-2
    • Lyn K
    • 3-1
    04.07 15:00 Sandviken K
    • 3-2
    • Vålerenga K
    • 2-0
    04.07 18:30 Lech
    • 2-1
    • Legia
    • 2-0
    04.07 21:00 Lechia
    • 0-3
    • Cracovia
    • 0-0
    04.07 16:00 Rakow
    • 1-2
    • Zaglebie
    • 0-2
    04.07 13:40 Legnica
    • 2-2
    • Tychy
    • 1-1
    04.07 16:10 Stal Mielec
    • 1-1
    • Odra Opole
    • 0-0
    04.07 18:40 Warta
    • 1-2
    • Puszcza
    • 0-1
    04.07 13:00 Legionowo
    • 5-2
    • Gryf Wejherowo
    • 2-0
    04.07 18:00 S. Wola
    • 3-0
    • Polkowice
    • 2-0
    04.07 21:08 Elana Torun
    • 1-2
    • Katowice
    • 1-1
    04.07 19:00 Setubal
    • 2-3
    • Ferreira
    • 2-0
    04.07 21:15 Portimonense
    • 0-1
    • Guimaraes
    • 0-0
    04.07 20:00 FCSB
    • 1-1
    • Botosani
    • 1-1
    04.07 17:00 UTA Arad
    • ERT.
    • Petrolul
    • -
    04.07 16:30 Din. Moskova
    • 0-1
    • Arsenal Tula
    • 0-1
    04.07 18:30 Samara
    • 0-0
    • FK Rostov
    • 0-0
    04.07 18:30 Sp. Moscow
    • 2-3
    • Tambov
    • 1-0
    04.07 20:30 Akhmat Grozny
    • 0-4
    • CSKA Moscow
    • 0-0
    04.07 20:30 Lok. Moscow
    • 0-0
    • Sochi
    • 0-0
    04.07 19:00 Nitra
    • 0-2
    • Pohronie
    • 0-0
    04.07 19:00 Senica
    • 0-0
    • Z. Moravce
    • 0-0
    04.07 19:00 Trencin
    • 3-2
    • Sered
    • 2-2
    04.07 19:00 Dun. Streda
    • 2-0
    • Zilina
    • 0-0
    04.07 19:00 Slovan Bratislava
    • 4-0
    • Michalovce
    • 2-0
    04.07 19:00 Trnava
    • 2-0
    • Ruzomberok
    • 1-0
    04.07 20:00 Skalica
    • 0-0
    • Dubnica
    • 0-0
    04.07 21:00 Rudar
    • 1-3
    • Aluminij
    • 1-2
    04.07 15:30 Dushanbe 83
    • 3-3
    • Istaravshan
    • 2-2
    04.07 15:30 Faizkand
    • 0-4
    • Istiqlol Dusha
    • 0-4
    04.07 15:30 Lokomotiv Pamir
    • 0-2
    • Khujand
    • 0-1
    04.07 16:00 Kagera Sugar
    • 1-1
    • Ruvu Shooting
    • 1-1
    04.07 16:00 Kinondoni MC
    • 3-2
    • Mwadui
    • 3-1
    04.07 16:00 Mbao
    • 2-0
    • Lipuli
    • 1-0
    04.07 16:00 Namungo
    • 1-0
    • JKT Tanzania
    • 1-0
    04.07 16:00 Tanzania Prisons
    • 0-0
    • Polisi Tanzani
    • 0-0
    04.07 18:30 Ankaragücü
    • 1-4
    • Alanyaspor
    • 0-0
    04.07 18:30 Yeni Malatyaspor
    • 0-0
    • Gençlerbirliği
    • 0-0
    04.07 21:00 Antalyaspor
    • 0-2
    • Başakşehir
    • 0-0
    04.07 21:00 Fenerbahçe
    • 2-1
    • Göztepe
    • 2-0
    04.07 20:00 Bursaspor
    • 1-0
    • Altınordu
    • 0-0
    04.07 20:00 Menemen Belediye
    • 4-2
    • Adanaspor
    • 2-1
    04.07 17:00 Mariupol
    • ERT.
    • Karpaty
    • -
    04.07 19:30 Dyn. Kyiv
    • 2-3
    • Shakhtar
    • 0-2
    04.07 16:00 Balkany
    • 1-2
    • Minaj
    • 0-1
    04.07 18:00 Ahrobiznes Volochysk
    • 1-0
    • Cherkashchyna
    • 0-0
    04.07 18:00 Rukh Lviv
    • ERT.
    • MFC Metalurh
    • -
    04.07 18:30 Inhulets
    • 3-2
    • Kramatorsk
    • 2-0
    04.07 19:00 Kremin
    • 1-1
    • Volyn Lutsk
    • 0-0
    04.07 19:25 Metalist 1925
    • 2-1
    • Hirnyk-Sport
    • 2-1
    04.07 19:15 Asteras T.
    • 4-0
    • Volos
    • 2-0
    04.07 21:30 OFI Crete
    • 2-2
    • PAOK
    • 2-1
    04.07 11:00 Siofok (Hun)
    • 1-0
    • Kozarmisleny (
    • 1-0
    04.07 11:00 Kluczbork (Pol)
    • 3-0
    • Zdzieszowice (
    • 0-0
    04.07 17:00 Bryne (Nor)
    • 1-0
    • V. Haugesund (
    • 0-0
    04.07 14:00 Mosonmagyarovari TE (Hun)
    • 5-0
    • Papai Perutz (
    • 2-0
    04.07 15:00 R. Volgograd (Rus)
    • 2-1
    • Volgar-Astrakh
    • 1-0
    04.07 10:30 Belconnen United
    • İPT.
    • Tuggeranong Ut
    • -